Konumunuz: Anasayfa > Müzik ve Ses > Android Telefona Müzik İndirme

Android Telefona Müzik İndirme

Yazar: admin  Tarih : 2 Ağustos 2013

Bilgisayarlarımız gibi rahatlıkla her işi yapabildiğimiz Android telefon ve tabletlerimizde müzik ve video indirme imkanımız da bulunuyor. İnternete  girebildiğimiz her ortamda işime yarayacak Müzik ve Video isimli tanıtacağımız uygulama sayesinde müziği ve videoyu rahatlıkla indirebiliriz. Kolay yapısı sayesinde oldukça kolay kullanımı olan uygulama düşük performanslı Android cihazlarda bile rahatlıkla çalışabilecek düzeyde. 462 KB büyüklüğünde olan bu uygulama Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarda çalışabilmektedir. 1 milyona yakın kişinin indirmiş olduğu bu uygulama 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almış durumda.

Müzik ve Video Android Telefona Müzik İndirme Müzik ve Video 1 Android Telefona Müzik İndirme

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde aradığınız birçok müzik ve videoyu rahatlıkla indirebiliyorsunuz. Tabi ki internet ortamından indireceğiniz bu müzik ve videolar sınırla kotanızın dolmasına sebep olabilir. Bu sebepten kotalı internetiniz varsa dikkat etmeniz gerekiyor. Uygulama içerisinde yer alan dinleme seçeneği sayesinde indireceğiniz müziğin ve videoyu da indirmeden rahatlıkla dinleyebilme imkanına sahipsiniz.

Müzik ve video indirme uygulamasını denemek için bu bağlantıyı kullanarak gerekli indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazı Şuradan Alınmıştır: Android Müzik ve Video indirme uygulaması | Android Uygulamalar ve Android Oyunların Tam Adresi

Incoming search terms:

  • telefona müzik indir
  • müzik ve video indirme programı
Android Telefona Müzik İndirme
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bileşenler

Bu kısım, bileşenleri eklediğiniz takdirde ortadan kalkacaktır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?